سفارش تبلیغ
صبا ویژن

دوستی که به یقین او را صالح دانسته ای، مبادا که بدگمانی، [نظر] تو را نسبت به او تباه سازد . [امام علی علیه السلام]

تجمع دانشجویان در کنار اروند با شعار علیه آلسعود و آلخلیفه

ارسال‌کننده : سید محمد در : 89/12/29 12:12 عصر


ظهر امروز دانشجویان دانشگاه خلیج فارس در تجمعی در کنار یادمان شهدای والفجر 8 در اروندکنار در تجمعی اعتراض خود را به قتل و کشتار مردم مستضعف بحرین توسط نیروهای آل خلیفه و مزدوران عربستانی اعلام کردند.

به گزارش رجانیوز، دانشجویان تجمع کننده با سردادن شعارهایی از قبیل "عامل این جنایات امریکاست امریکاست/ آل سعود ملعون، مزدور صهیونیست‌هاست"، "آل سعود و نهیان ننگ به نیرنگتان/خون برادرانم می چکد از چنگتان"، "مرگ بر اسلام آمریکایی"، "یا ایها المسلمون/اتحدوا اتحدوا"، "لاعجمیه لاعربیه/ لا شیعیه لا سنیه/ وحدا وحدا اسلامیه"‌ و "خیبر خیبر یا صهیون/جیش محمد قادمون" اقدامات سفاکانه دولتهای عربی در جنایت علیه مردم آزاده‌ی بحرین را محکوم کردند و آمادگی خود را برای حضور در کنار مردم ستمدیده بحرین اعلام کردند.در پایان این مراسم بیانیه‌ا‌ی از سوی دانشجویان تجمع کننده قرائت شد که متن این بیانیه در پی می‌آید:بسم الله القاصم الجبارین

الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم

قیام خونین علیه ظلم و قیام برای اصلاح امور آن زمان که جامعه از مسیر اسلام منحرف گردد و عرصه بر حق تنگ آید، از زمان حضرت سیدالشهداء(ع) تا انقلاب اسلامی ایران و بعد از آن تاکنون تنها راه رسیدن به حقوق پایمال شده انسان ها و تحقق ارزش های اسلامی بوده است.

14 قرن پیش، آن زمان که خون خدا بر زمین ریخته شد، هر چند حزب الشیطان را دچار توهم پیروزی کرد اما، دیری نپایید که همان خون به ظلم ریخته شده، پایه های حکومت ظالمان را سست کرد و به مثابه حرکتی جاوید ادامه یافت و بند بند پیکر نظام ستم را از هم گسست... که سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون...


اکنون پس از گذر سال ها و قرن ها از آن حوادث، گروهی دیگر از امت بیدار اسلام علیه کاخ های بیداد و ستم به پا خاسته اند و برای تحقق امر به معروف و نهی از منکر قیام کرده و هل من ناصر سید و سالار شهیدان را که از اعصار و قرون، گذشته و بار دیگر همه را خطاب کرده لبیک گویان فریاد زده اند که بالروح، بالدم، لبیک یا حسین!

رفتار وحشیانه حکام سرمست غفلت زده و ساجدین قبله های استکبار، خصوصاً حاکمان بحرین و عربستان سعودی که بی امان گلوله ها را روانه جبهه ها و سینه های شیعیان و حق طلبان کرده اند، روایتی است (نه حتی جدید) از کشتار خلفای ظالم گذشته و نیز دیگر دیکتاتورهای جهان که انزجار هر انسان دارای وجدان را برمی انگیزد؛ خاصه آن که شیعه پیرو مکتب حسین باشد.از دیگر سو، هنوز آل سعود نتوانسته اند کشتار حجاج حرم خدا را از کارنامه ننگین خود پاک کنند که مجدداً کشتاری دیگر به راه انداخته اند، آن هم در بحرین؛ گویا همان گونه که امام روح الله (قدس سره) درباره آل سعود گفته بود، مجدداً قصد روسفیدی اسلاف خود که ابوسفیان ها و ابوجهل ها هستند را دارند.

حال وقت آن رسیده که ندای یالثارات الحسین را شیعیان سراسر عالم در حمایت از مجاهدین شهادت طلب، آنچنان فریاد زنند که نه تنها حکام ظالم و جائر امروز، بلکه یزید و ابوسفیان و سایر اسلاف این ستمکاران از خواب گران برخیزند و قیام امت اسلام را در اقصی نقاط جهان به چشمان نحس خود ببینند و بی اراده در برابر عزت و اقتدار این امت، زانو زنند.

جامعه دانشگاهی کشور، ضمن محکومیت شدید اقدامات سفاکانه این شقی ترین جانیان عصر (به بیان حضرت روح الله)، اولاً خواستار خروج مدعیان به اصطلاح حقوق بشر از سکوت مرگبارشان شده و ثانیاً آمادگی خود را برای هر گونه کمک به شیعیان و مسلمانان بحرین اعلام کرده و ثالثاً خطاب به برادران و خواهران دینی خود در بحرین و سایر نقاط جهان که علیه ظلم به پا خاسته اند اعلام می دارد که هرچند دشمن قصد نومیدی شما از رسیدن به اهداف پاکتان را دارد، اما پایداری شما در این راه، زمینه ساز تحقق این وعده الهی است که و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین!

بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر
جامعه اسلامی دانشگاه خلیج فارس بوشهر
کلمات کلیدی : مرگ بر اسلام آمریکایی / مرگ بر آل سعود خائن بی شعورعامل این جنای

خروش عدالت!

ارسال‌کننده : سید محمد در : 89/12/20 12:22 صبح


این کارها چیزی نیست که هدف بخواهد. وظیفه بود که ما دیدیم ظلمی اتفاق افتاده
و طبق وظیفه شرعی عمل کردیم.
"حاج آقا جهانشاهی"


 
   

گفتیم : هدفت چه بود ؟ چه می خواستی حاج آقا جهانشاهی ؟!


می گفت : انجام وظیفه. من از اول هدفی نداشتم و بنا نبود که مثلا یک راه مشخص شده را طی کرد. و طبق وظیفه کار به اینجا کشید. وکارا پیش رفت. ابتدائاً هدفی نداشتیم. و برحسب وظیفه انقلابی و شرعی سعی کردیم جلوی ظلمی را بگیریم و خدا هم توفیق داد که یک حرکتی شکل گرفت تا الان.

گفتیم : ظلم چه بود اصلاً چه ظلمی؟ کجا؟ در چه مورد؟!

می گفت : فساد شده بود. زمین خواری شده بود. جانبازی هم که آمد اعتراض کند و پیگیری کند و از حرام باز دارد و نهی از منکر کند به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت. بعضی از افرادی که در نظام ما وارد شده اند و مسئولند تقوا ندارند و قدرت هم در دست گرفته اند به هر حال این مسائل هست.

گفتیم : جانباز را چه کردند ؟

می گفت : به جایی که بذارند دفاع کند از خودش او را به زندان انداختند که حتی نتواند دفاع کند از خودش. خیلی ساده. قاضی میگفت به مسئولین شهر توهین کرده. که گفته شما دارید به مردم شهر خیانت می کنید و همچین صحبتی. من یقین پیدا کردم که ظلم شده و او را زدند نه خود زنی کرده. از آنجا که سربازی شاهد آن صحنه گفت و حتی بخاطر آن سرباز گریه ای شده. و ما شروع کردیم به دفاع از ایشان که ...

گفتیم : مسئولین بلند پایه شهر؟!

می گفت : با فرماندار، رئیس اطلاعات، رئیس بنیاد شهید، امام جمعه. با هر کی ما صحبت کردیم انگار دارند از این قضیه ظلم دفاع میکنند البته به جز امام جمعه. و کسی پاسخی نداد و پیگیری نکرد. و ایشان زندان ماندند...
.
.
اینها که می گویم قابل پیگیری است. شما انقلابی هستید و ما همه معتقدیم که نظام شرعی و حق است و ما همه قبول داریم آنرا لذا اگر ظلمی در آن اتفاق بیفتد مشکل از نظام نیست و از ارکان آن. بلکه از کسانیست که نا اهل اند و تقوا ندارند و باید فکری بکنیم که اینها در نظام و انقلاب ما رخنه نکنند . باید پیگیری کنیم و این نوع مشکل را حل بکنیم.
.
.
... خلاصه ایام نوروز که شد ما تحصن کردیم در مسجدی. و دو سه روز بعد شایعه شد که ایشان آزاد شدند. ولی ...

گفتیم : تنها بودید؟

می گفت : دوستان هم تعدادی بودند.

گفتیم : قضیه ی آن ظلم و زمین خواری چه شد؟

می گفت : ولی چند روز بعد ،جزوه ای از یکی از اعضای شورای شهر سیرجان به ما رسید که ایشان هم جانبازند و در سه دوره هم در شورا بودند که مدارک و اسنادی داشتند از زمین خواری در حد 600 هکتاری و 800 هکتاری. و اینها را عضو شورا میگفت. ما که قضیه جانباز را داشتیم و این اتفاق هم افتاد و من اطلاع پیدا کردم که جریان شروع شد. بهانه ای افتاد دست ما و شروع کردیم به پیگیری.
فروردین 85 فریاد عدالت نوشته شد در شماره های مختلف که تا 8 رسید و خطاب به سران سه قوه بود که خواستار بررسی شده بودیم. و به جاهای مختلف تحویل دادیم.بازرسی کل کشور. دادستانی کل کشور .بیت رهبری. بازرسی ویژه ریاست جمهوری .کاخ دادگستری. که بعضیا گفتند کلی گویی کردید و باید اسم اشخاص را بیاورید و با سند بگویید. که شکایت حساب شود.
خرداد بود که فریاد عدالت 3 را نوشتیم با چند نمونه و میزان زمین خواری. امضا هم گرفتیم سه چهار هزارتا.

گفتیم : حاج آقا اسم شخص یا اشخاصی هم آوردید؟

می گفت : من تا حالا اسم شخصی را به طور جدی نیاورده ام . اتفاقا من خیلی احتیاط میکردم و به حداقل اکتفا می کردم. واقعا دنبال این بودیم که قضیه پیگیری بشه. دنبال افشاگری نبودیم و جنجال. و حق را می خواستیم. طومار را به آقایان دادیم و هیچی . جز اینکه چند روز بعد ما را احضار کردند داد گاه ویژه روحانیت ...

تا اینجا چند سال و 23 دقیقه از فریاد عدالت ./ تحصن در حرم شاه عبدالعظیم./

||| فریاد عدالت ادامه دارد ...

....................................../

پا نوشت :
. اگر دوست دارید موج وبلاگیش رو راه بندازید.
. یه خروس تو محل تحصن بود که فریاد عدالتش از خیلیای ما بلند تر بود. 

کلمات کلیدی : ظلم عدالت جهانشاهی زمین خواری سیرجان فساد آقایان طومار و نامه شک

گور را خودشان کندند !!

ارسال‌کننده : سید محمد در : 89/11/27 2:10 عصر


سالهای سیاه 68 تا 76  و 76 تا 84 تمام شد آقا ... 

این جا جمهوری اسلامی   صدای ما بسیجیان را از شلمچه و فکه و دوکوهه می شنوید      ...

قرار باشد آقایمان را کنار بزنید ؛ قرار باشد پرچم بدست شما بیفتد ؛

وجب به وجب خاکمان را با
خون هایمان نقاشی میکنیم ...

 این ملت انقلاب کرده اند این ملت خون داده اند ما روی خون زندگی می کنیم ...

وای بر خائنین .....  قاتلهم الله قاتلهم الله  قاتلهم الله .....

مرگ بر حزب الشیطان مرگ بر موسوی مرگ بر کروبی مرگ خاتمی مرگ بر هاشمی  

مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر منافق

............................................

خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست 

(صانع جان شهادتت مبارک)

 
کلمات کلیدی :

<      1   2   3   4   5   >>   >
جنبش  وبلاگی حمایت از طلبه سیرجانی