سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اندرزها، صیقل جانها و جلای دل هایند . [امام علی علیه السلام]

مسئول نباید مشرک باشد!!

ارسال‌کننده : سید محمد در : 90/7/21 5:55 عصر

 

 

مگر شرک چیست برادران! عین روایت امام صادق (صلوات الله علیه) هست : چون و چرا در امر ولی فقیه و امام حتی در دل حتی در دل، شرک است.

به همان اندازه که رد نماز و توحید و معاد و ... شرک است. (به مضمون). (تفسیر نمونه).

آیا ما مسئول مشرک داریم؟؟!!

اینها باید جواب داده شود.

باید مسئول بیاید و بگویید که چرا مزار شهدای گمناممان در دانشگاه خلیج مدتهاست که مرقد و بارگاه ندارد.

باید بیاید و بگوید فرق او با آن وهابیون حرام زاده چیست؟! یا با آن لامذهب اصلاحاتی.

باید بیاید و پاسخ دهد که برگزاری کنسرت راک را طبق کدام حکم شرعی جایز دانسته و امضای خود را به عنوان مسئولی انقلابی خاتم آن کاغذی کرده است که نام فرهنگ و ارشاد را بالای آن درج کرده اند.

باید بیاید و چشم در چشم ما بگوید که صدا و سیما چرا اسلامی نیست؟! باید بیاید و ثابت کند که نیست از اهل فتنه و هست از الذین امنوا اطیعوا الله و..

مگر نشنیده اید صدای آقایمان را؟؟!!

مگر ندیده اید حرکت دستهای امام را که هدایت می کند ما را؟؟!!

 

 

آقایان فلان! یادتان رفته آن حضور بی نظیر را آن فریادهای از دل برآمده را آن مشتهای گره کرده را وآن اشکهای روان شده در محضر آن رهبر عزیز و معظم را؟؟ (دیدار مردم بوشهر با مقام معظم رهبری)

"مردم ولایت تسلیمند"..
مسئول بااااید انقلابی باشد.این را نه تنها مردم غیور و همیشه در صحنه و جبهه ی مردم بوشهر که رهبر عزیزمان و ولی فقیهمان و نماینده ی فاضل و بصیرشان، حضرت آیت الله صفایی که بوی آن سید را می ده
د نیز متذکرند..

 

آقایان فلان! مدتهاست که سمعاً و طاعتاً هاتان را نشنیده ایم! تاریخ را ما خوب خوانده ایم و دیده ایم. از یاران حیدر کرار تا مختار سیاس.

وشما هم خوب میدانید که مردم آگاه ما مصداق این جمله نیستند که "الکوفی لا یوفی" و بارها حتی با خونشان فریاد زده اند که ما هستیم.9 دی را که خوب در خاطرتان هست؟!

مردم ما اینگونه اند برادران! بخواهند، ولایت گریزان باید به بیابان ها پناه ببرند.

 

آقایان فلان! ولله اگر مطالبات ما طلاب و دانشجویان و مردم پاسخ داده نشود و باز هم منویات رهبرمان و مولایمان را به زمین افتاده ببینیم، شعارهای ما در خیابانها جواب شما را خواهد داد.

 آقایان فلان! اگر مسئولی کج روی کند مردم او را حذف می کنند.

انشاالله و بحول و قوه الهی انتخاباتی بی نظیر و باحضوری انقلابی خواهیم داشت.

خداوند پشت و پناه حزب الله...
.طلبه.
کلمات کلیدی : طلبه رهبر آیت الله صفایی مسئول مشرک

وقتی توهین شود به بچه حزب اللهی ها !!

ارسال‌کننده : سید محمد در : 90/3/9 3:24 عصر


بیانات حضرت آقا را می خوندم در جمع دانشجوها؛ دقیقاً تاریخشو یادم نیست؛ (احتمالاً سال 68 یا 69)
اما نکته بحث برانگیزی رو برداشت کردم از بیانات ایشون که :

" دانشجویی انقلابی آن نیست که داد بکشد سر مسئولان، و اگر هم جایی می بینید که دانشجویی انقلابی داد می زند سر مسئولی آن مسئول مزدور آمریکاست." (نقل به مضمون)

اگر قرار باشد حرف آقا زمین نخورد و دانشگاه اسلامی شود(باشد)، پس داد کشیدن سر مسئولین هم مشروط بر اینکه انقلابی نباشند و مانع حرکت به سوی آرمان ها شوند که خود آقا هم آنها را مزدور آمریکا می خواند، امری طبیعی است و نه افراطی.

این مطالبه گری و پیگیری و حتی عین حضور داشتن را که رهبری از مهمترین قشر جامعه یعنی دانشجوها می خواهند برای این است که قرار است به فضل الهی ما به سمت اسلامی شدن دانشگاه ها پیش رویم.

روزی آمد و رئیسی و مسئولی خواست مانع این حرکت شود، به اقتضای دانشجوی انقلابی بودن سکوت حرام خواهد بود...
ما می خواهیم حرف به حرف ولی فقیه در دانشگاه پیاده شود.
لذا هر عمل خلافی باید و باید پاسخ داده شود ...

این وظیفه ی ریاست دانشگاه و مسئولین دانشگاه و حق قانونی دانشجوست که به درخواستش پاسخ داده شود. آن هم دانشجوی انقلابی و خط امامی !! 

نمونه زیر کاملاً روشن می سازد که در بعضی دانشگاه ها هنوز خط غیر ولایی جریان دارد و امتداد. و چه زیاد هستند دانشجویانی که به مثابه سپاه عدالت و انقلابی وار ایستاده اند و عمار گونه راهگشایی می کنند ...


بسم الله العزیز
جایگاه مردم و مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی کاملا مشخص و برآمده از اسلام است که «کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته». هر کس مسئول است که اعمال دیگران را در جامعه رصد کرده و از انحراف جلوگیری نماید. ضرورت نظارت همگانی مردم بر مسئولین و همچنین پرسشگری از ایشان بدیهی می نماید و برخورد درست و همراه با سعه صدر و انتقادپذیری، از ویژگیهای یک مسئول مسلمان انقلابی و برآمده از متن مردم است.
متاسفانه در روز سه شنبه 3/3/90 شاهد اهانت و حمله به قصد ضرب و شتم یکی از دانشجویان توسط آقای دژگاهی، از بستگان نزدیک ریاست محترم دانشگاه، در سازمان مرکزی دانشگاه خلیج فارس بودیم. دانشجوی مذکور پس از سوال پیرامون توهین آقای دژگاهی به یکی از دانشجویان-که در سالهای گذشته مسئول یکی از تشکلهای دانشجویی بوده است- با لحن تند و اهانت بار آقای دژگاهی مواجه شده و در حال حمله به سمت این دانشجو، کنترل شده و از صحنه خارج می گردد.
این روند، نه بار اول یا دوم که در برخوردهای متعدد با ایشان مشاهده شده و رفتار ارباب و رعیتی از سوی ایشان و استفاده طاغوت مآبانه از جایگاه مسئولیت و خدمتگزاری به هیچ وجه قابل توجیه نیست. آیا این مشی غلط، اثرات سیستم دانشگاه خلیج فارس و روند مدیریتی آن است؟ اگر پاسخ منفی است به استحضار برسانیم عدم برخورد قاطع با چنین مواردی در گذشته، عامل شیوع آن در بدنه مدیریتی دانشگاه است.
جامعه اسلامی دانشجویان(جاد) حرکت آقای دژگاهی را که در حضور دبیر کمیته انضباطی و تعداد زیادی از دانشجویان انجام شد را محکوم کرده عذرخواهی ایشان را خواسته منطقی و برحق خود می داند.
والسلام علی من اتبع الهدی
توضیح:

پس از انتشار بیانیه مذکور در دانشگاه خلیج فارس بوشهر، آقای عالی لقب مسئول اداره تغذیه و مسئول سلف سرویس دانشگاه، طی اقدامی غیرقانونی و عجیب، بیانیه های جاد را که در ورودی سلف سرویس قرار داده شده بود، با وجود اعتراض یکی از دانشجویان به ایشان، به طور یک جا ضبط کرد. این در حالی است که طبق ضوابط قانونی، ایشان حق چنین کاری را نداشته و مشخص نیست که تا کی دانشجویان باید شاهد اقدامات ساختارشکنانه ای بدین صورت باشند.
اینها را نگفتیم که عده ای سوء استفاده کنند و بگویند که در نظام جمهوری اسلامی این اتفاق ها می افتد و نظارتی نیست و چه چه چه . که گفتیم جنبش های دانشجویی بیدار باشند و نگذارند یکی دو تا مزدور آمرکایی بخواهند مانع حرکت آرمانی ما شوند. هیچ فرد بی تقوایی جایگاهش مسئولیت داشتن در نظام اسلامی نیست.

.........
jadonline.ir
jadnews.ir
کلمات کلیدی :

بیانیه مشترک بسیج دانشجویی و جاد خلیج فارس

ارسال‌کننده : سید محمد در : 90/2/10 9:40 عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

«امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست» مقام معظم رهبری

این که جامعه ای برای ادامه ی حیات حقیقی خویش محتاج اهدافی است متناسب با ماهیت خود، امریست غیر قابل انکار.در این میان یکی از راه های جوامع برای ترغیب افراد جهت حرکت به سوی هدف اجتماع ، الگو قرار دادن افرادیست که توانسته اند به هدف متعالی اجتماع نائل آیند.در جامعه ی دینی که هدف آن قرب خداست،شهادت مفهومی است تجلی گر حد نهایت فنای فی الله که یک موجود خاکی می تواند به آن نائل آید و از این رو شهید الگوئی است که فراموش کردن او و یا کم توجهی نسبت به او ، فراموش کردن راه و هدف را در پی دارد.

شهید تجلی گر روح مقاومت ،ایثار و فداکاری - که لوازم بقا و استقلال هر جامعه ای هستند- و بالاتر از آن ها حجت خداست بر بندگانش.حجت خدا از این منظر که شهید با شهادت و عروج خویش، گواهی می دهد بر وجود این راه و هادیست بر امتداد آن ؛ همچون ستارگانی که گم گشتگان طریق را در تاریکی شب هدایتگرند . شهید با عروج خویش نه تنها ماندگار ترین سمفونی تاریخ- که سرود عشق است و از نوای عبودیت شنیده می شود- را سر میدهد، که دیگران را نیز به این همخوانی ماندگار دعوت می کند.


تلألو دیگر نور قدسی ای که شهید تجلی گر آن است، ذکر است. شهید با شهادتش گواهی می دهد بر عالم غیب و حقیقت لاهوتی که

عقل ناسوتی و چشم مادی نگر از رویت آن ناتوان است و از این منظر شهید، مانعی است در برابر اینک زدگی و در نتیجه فرو

رفتن یک جامعه ی معنوی در باتلاق خدا فراموشی و فساد که منتج از آن است.

با چنین وصفی،به فراموشی سپردن شهید، نه فراموش کردن یک شخص، مفهوم یا هر چیز دیگر است که فراموش کردن خود ذکر است و جامعه ای که ذکر را فراموش کند ، ریسمان خدا آگاهی اش را گسسته است و دیگر نخواهد توانست معنویت را در لفظ حقیقی اش فهم کند.

صبح امروز شاهد تشییع پیکر مطهر شهید"عبدالسید عباس نصاری" بودیم. شهیدی که سی سال پیش جانش را در راه تحقق آرمان های امام و امت خدادوست فدا کرد.آنچه قلب هر دوست دار طریقت امام و انقلاب را به درد می آورد ، این است که این شهید بزرگوار ، از روز پنجشنبه تا صبح تشییع بدون هیچ مراسمی در نمازخانه ی بنیاد شهید و به دور از چشمان امت شهید پرور ، قرار داشته است. این در حالی است که در طول این مدت نه مراسمی در جهت بهره بردن از فرصت حضور پیکر مبارکشان برگزار شد و نه حتی شب وداعی برای وداع با این فرزند روح الله برپا شده است.

حال سوالی در این میان مطرح است و آن ، این که نگه داشتن پیکر مبارک شهید برای سه شبانه روز به دور از چشم مردم و عشاق این طریقت چه معنائی دارد؟

آیا مسئولین این امر- تدفین پیکر مبارک شهید نصاری- باور ندارند که هیئات مذهبی برای قرائت دعای کمیل یا زیارت عاشورائی در کنار پیکر مبارک شهیدان ، سر و دست می شکنند؟

آقایان اگر نگران جنگ نرم و تهاجم فرهنگی هستید، بدانید برکت ورود شهید به شهر ما می توانست با متحول کردن حال و هوای شهر و اندیشیدن تدابیری- که متأسفانه آنچنان که باید اندیشیده نشد - معادل میلیاردها تومان و هزاران ساعت ، کار فرهنگی مؤثر باشد.

آقایان! در شرایطی که بزرگترین تابلو تبلیغاتی شهر به "جدائی نادر از سیمین" اختصاص دارد و تمامی بنر های شهر برای بزرگداشت مفهوم مدرن و موهومی به نام روز بوشهر بسیج می شوند، چه می شد اگر چند بنر برای اطلاع مردم از حضور فدائی روح الله اختصاص داده می شد؟

چرا نوبت به شهداء که می رسد به زیر نویس بسنده می کنیم؟ آن هم یک روز قبل از مراسم تشییع.

آقایان!در شرایطی که جدیدترین تیپ های صادراتی غرب برای ما ، فضای ساحل شهرمان را متعفن کرده اند و کنسرت های موسیقی نفسانیت زده، نَفَس شهر را بریده اند، آیا بهتر نبود که با ورود پررنگ شهیدی به شهر، سر و روی شهرمان کمی صبغة الله بگیرد؟

آقایان! در شرایطی که رسالت رساندن پیام حسین(ع) را مجری ها ئی بر عهده می گیرند که حرام بیِّنِشان(تراشیدن صورت) را حتی در شب شهادت حسین (ع) هم ترک نمی کنند، رسانه ای بهتر از شهید برای رساندن پیام عاشورا سراغ دارید؟

آقایان! در شرایطی که موسیقی مطرب را با توجیه باور نکردنی بومی بودن به خورد فرزندان معصوم این خاک مظلوم می دهند، کدام سمفونی را دلنشین تر از سمفونی شهادت برای بیدار کردن قلوب خواب زده سراغ دارید؟

آقایان!مگر فراموش کرده ایم که شهیدان سرداران حقیقی و فدائیان همیشه جاوید انقلابمان هستند؟

و مگر نه اینکه فدائی صدیقه ی کبری و سردار خاک های نرم کوشک در شرایطی پیکر قدسی خویش را به همگان نمایانده است که خودی و اجنبی در خون کردن دل فرزند زهرا از هم پیشی گرفته اند؟

اگر جز این است پس تلألؤ پیکر شهید برونسی آن هم یک روز پس از سخنان تکان دهنده ی فرزند زهرا چه تأویلی دارد؟

برای آن ها که حوادث عالم را در محدوده ی عقل آخوربین خود معنا می کنند، این تجلی ، حادثه ای اتفاقی است اما برای آن ها که ید الله را در پس تمامی حوادث عالم می بینند، این خودنمائی پیکر بی سر عبدالحسین تأویلی ندارد جز لبیک گفتن به أین عمار فرزند زهرا.

آقایان! خوب است کمی به دور از های و هوی اهل جَلوت ، کمی با خویشتن خویش خلوت کنیم و بنگریم که تا کی می خواهیم با غفلت بی دلیلمان نعمات بینه ی الهی را کفران کنیم؟

"ای شهید! ای آنکه بر کرانه ی ازلی و ابدی وجود بر نشسته ای، دستی بر آر و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز از این منجلاب برون کش!"کلمات کلیدی :

<      1   2   3   4   5   >>   >
جنبش  وبلاگی حمایت از طلبه سیرجانی